ust reklam

10 Şubat 2016 Çarşamba

Sağlıklı Saçlar ve Argan Yağı

''Kadını gösteren saçıdır''  derler. Uzun bakımlı pırıl pırıl sağlıklı saçlar hepimizin hayali.
Ama o kuaför salonlarında geçirilen zamanlar, boya, sıcak fön, maşalar, yanlış şampuan seçimleri, kirli hava vs vs derken saçlar harap oluyor. Durum böyle olunca hemen  yapmamız gereken saçlarımızı bakıma tabi tutmak elbette.
Piyasa da bin bir çeşit saç bakım serumları, bakım yağları mevcut. Çeşit bolluğunun yanında seç beğen al fiyatlar da cabası :)
Valla bloğumu takip edenler bilirler her zaman hem uygun hem de işe yarayan ürünleri tercih ediyorum.
Keseme göre hareket ediyorum ve tabii hem fiyatı uygun hem de memnun kaldığım bir ürün yakaladığım da sizleri haberdar etmeyi bir borç biliyorum  :)
Uzun lafın kısası bizim iş yerinden bir arkadaşım vasıtasıyla Avondan aldığım Fas Argan yağı içeren seruma bayıldım.

Evet ürün neler vaad ediyor şöyle buyrun;
Avon' un durulanmayan saç serumu Fas'ın güneydoğusundan elde edilen ve dünyanın en değerli yağlarından olan Argan yağı sayesinde saçların hakettiği güzelliği çekiciliği ve ışığı sağlar. 360 derece saç besleyici özelliğiyle daha güçlü, ışıltılı, yumuşak, ipeksi saçlara sahip olmana yardımcı olur, hafif formülüyle kolay uygulama sağlar.

 Kullanımı da gayet basit banyo sonrasında nemi alınmış saçlarınıza, özellikle çatallaşmış kötü görünen saç uçlarınıza ihtiyaç duyduğunuz miktarda kullanıyorsunuz ve sonrasında her zaman ki gibi saçlarınıza şekil veriyorsunuz. Ayrıca durulama da gerekmiyor.

Peki işe yarıyor mu valla ben de yaradı.
Kokusu zaten beni benden aldı. Ürün saçlarınızdaki kırıkları düzgünleştiriyor, Yumuşacık ipeksi bir parlaklık kazanıyor saçlar ve gün içinde mis gibi kokuyor.
Kozmetik ürünler de ne yalan söliyim ürünün işe yararlılığı dışında güzel kokması da beni cezbeden bir etken olmuştur her zaman. 
Saçlarım daha canlı görünüyor, taranması kolaylaştı, saç uçlarımdaki kırıklar düzeldi.
Fiyatına göre göstermiş olduğu performans bir harika :)
Ürünü ister sitesinden isterseniz Avon temsilcisi olan bir yakınınızdan temin edebilirsiniz.
Bence saçlarınız yıprandıysa, kırıklar varsa, matlaşmışsa denemeye değer, benden söylemesi.


Sevgiyle ve güzellikle...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder