ust reklam

23 Aralık 2014 Salı

Ellerimin Herbadermle imtihanı

Her kış olduğu gibi bu kış da ellerim soğuğu gördü mü kurudu çatladı.Gerçekten hiç hoş görünmüyordu. Benim ellerimin bu halinin sebebi allerjik bünyeli oluşum ve ellerimin de soğuğa duyarlılığı..Öyle her krem de işe yaramıyor ben de.. tedavi edici özellik de olucak ki işe yarasın.. Önceleri kortizonlu kremler kullanırdım şıp diye geçerdi ama gerek yokmuş meğer daha önceki postlarımdan birinde buraya tık tık bahsettiğim kremde gayet işe yaramıştı ama bu kez farklı bir ürünle tanıştım.
 " Herbaderm El ve Tırnak Balsamı "
 Kutunun üzerinde çok kuru ve çatlamış elleri anında onardığı ,ellerde uzun süreli etkisiyle kalıcı nemlilik ve yumuşaklık sağladığı yazıyor. Yaklaşık 10 gündür kullanıyorum ve gayet de memnun kaldım üründen.Ellerim gerçekten tedavi oldu . Herbadermin içeriğinde Argan yağı da bulunuyor ,ellerdeki kalıcı nemliliğin mimarı ta kendisi. Bunun dışında el üzerindeki lekelerin rengini açıcı doğal aktif bir içeriğe de sahip Herbaderm krem. Sizin de ellerinizde benim gibi ciddi problemler varsa, bunun dışında ellerinizdeki kahverengi lekelerden kurtulmak ve kurumuş tırnak etlerinizi de yumuşatmak istiyorsanız hemen bir Herbaderm krem edinin derim.


Sağlık ve güzellikle...

2 yorum:

  1. merhabalar hoş bı siteniz varsizi takibe aldım ama siteye üye olamadım gadget hatası var kontrol edin. Bu arada beğenicenizi umduğum siteme davetlsiniz. http://ciziyorumdikiyorum.blogspot.com.tr

    YanıtlaSil