ust reklam

13 Ağustos 2015 Perşembe

MAYBELLINE AFFINITONE KAPATICI

Göz altlarımız da ki o koyu halkalar çoğu zaman bizi gereğinden fazla yorgun ve bakımsız gösterir.
Dinlenmiş fresh bir görüntü elde etmekse uygun bir kapatıcı kullanımıyla mümkün olabilmekte.
Bende bu amaçla bir kaç aydır kullanmış olduğum Maybelline Affinitone kapatıcıyla ilgili yorumlarımı sizinle paylaşmak istedim.
Hepimizin çoğu kez yapmış olduğu bir hata var.Göz altlarımız da ki koyu halkaları kapatmak için çok açık ,tenimize uymayan renk de kapatıcılar kullanmak.Bir kere bu göz altlarımızın olduğundan daha da kötü görünmesine sebep oluyor aman bunu yapmaktan vazgeçin.Her zaman göz altlarınızda ki renge yakın ve teninizle uyum sağlayan kapatıcıları tercih etmelisiniz.
Maybelline Affinitone kapatıcının 3 farklı tonu bulunmak da ben en koyu ton olan medium beige 5 i kullanıyorum.
Ürün;ciltteki kusurları,cildin doğal görünümünü koruyarak kapattığını ve uzun süre kalıcılığını koruduğunu vaat ediyor.
Bu biraz da cilt tipinizle alakalı.Eğer parlayan yağlı bir cildiniz varsa hangi ürünü kullanırsanız kullanın cildiniz bunu emecek ve zaman geçtikçe kapatıcı özelliği kaybolacaktır. Böyle olduğundaysa sizin de ürünü tekrar yinelemeniz gerekecek.
Mesela ben de makyajı emen yüzlerdenim benim de kullanımımı tekrarlamam gerekiyor.
Ürünün kıvamı güzel göz altlarınıza sürdüğünüzde çizgi aralarına dolup kötü görünüme sebep olmuyor.Kapatıcılık konusuna gelirsek ince olduğu için çok iyi kapattığını söyleyemeyeceğim.Eğer göz altlarınız çok koyuysa biraz daha farklı bir ürün denemek isteyebilirsiniz.
Bunun dışında yüzdeki kılcal damarlar ,sivilceler  ya da diğer lekeler içinse bence ideal.


Gelelim nasıl kullanacağınıza;ürünün  içinde ki  aplikatörlü fırçayla göz altlarınıza ihtiyaç duyduğunuz ölçüde sürün ve ardından yüzük parmağınızla hafif dokunuşlarla göz altlarınıza yayın...
Bu yüzük parmağını da bilmeyen duymayanlarınız varsa belirtmek istiyorum gözler en hassas bölgemiz ve diğer parmaklarımıza nazaran yüzük parmağımız kas sistemi olarak daha zayıf böylelikle gözlerinize gereken özeni de göstermiş olursunuz.Hatta göz altlarınıza krem uygularken de yine yüzük parmağınızla işlemi gerçekleştirmenizi tavsiye ederim.
Son olarak Maybelline Affinitone kapatıcının kıvamını,ciltle uyumunu sevdim ancak kapatıcılık olarak ben de çok fazla işe yaradığını söyleyemeyeceğim.Ancak çok fazla kapatıcılığa ihtiyaç duymayanlar Maybelline Affinitone kapatıcının ince dokusundan ve kalıntı bırakmıyor olmasından hoşlanıcaklardır.Sevgiyle ve güzellikle...

  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder